AYVALIK 4. GENÇLER SATRANÇ TURNUVASI

afis_genclik-2015Ayvalık Satranç Spor Kulübü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Ayvalık İlçe Müdürlüğü ve TSF Ayvalık İlçe Temsilciliği ortaklığıyla organize edilen “Ayvalık 4. Gençler Satranç Şampiyonası”, 16- 17 Mayıs 2015 tarihlerinde Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezinde yapılacaktır.

·         KATEGORİ: Yıldızlar: 2001- 2002- 2003, Gençler: 2000 ve öncesi doğumlular

·         ÖDÜLLER: Her kategoride ilk beş dereceyi alan sporcular ile en iyi üç kadın sporcuya madalya verilir.

·         KAZANILACAK HAKLAR: Yarışma UKD (Ulusal Kuvvet Derecesi) hesaplarına gönderilecektir

·         BAŞVURU: Her Kategori 64 sporcuyla sınırlıdır. Başvurunun her kategoride 64 sporcuyu aşması durumunda önce UKD puanına sonra başvuru sırasına göre kategoriler oluşturulacaktır. Listeler 14 Mayıs 2015 Perşembe tarihinde saat 22.00 de TSF Ayvalık İlçe Temsilciliğine ait  http://ayvaliksatranc.wordpress.com/ adresinde ilan edilecektir.

·         LİSANS: 2014- 2015 dönemine ait Lisans ve vize bedelleri 16 yaş altı sporcular için ücretsiz, 16 yaş üstü sporcular için 20 TL’dir. Lisans veya vizesi eksik olan sporcular kayıt kontrol sırasında (kimlik fotokopisi ve lisans / vize ücretlerini teslim ederek) lisans işlemlerini tamamlayabilirler.

·         KATILIM PAYI: Turnuva katılım payı 10 TL dir. Birinci tur öncesi makbuz karşılığı alınacaktır.

·         TURNUVA KAYIT: http://ayvaliksatranc.wordpress.com/ adresinde bulunan TURNUVA KAYIT SAYFASI bölümünden yapılacaktır. Telefon, faks, doğrudan başvuru gibi yollarla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

·         SON BAŞVURU TARİHİ:14 Mayıs 2015 Perşembe, saat 17.00

·         Başvuru sırasında, sporcu Adı ve Soyadı (Nüfus kâğıdında yazılı olduğu gibi), TC kimlik numarası, doğum tarihi(gün, ay, yıl), cinsiyeti, (varsa ) UKD bilgileri eksiksiz olarak bildirilmelidir.

·         Kayıt yaptıran sporcuların eşlendirmeye dâhil edilmeleri için 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü sabah saat 09.00 – 09.30 arası turnuva alanında kurulacak Kayıt Kontrol Masasına başvurarak kayıt işlemini tamamlamaları gerekmektedir.

·         İletişim: Ayvalık Satranç Spor Kulübü e-posta: ayvaliksatranc@gmail.com

Tüm satranççıları turnuvamıza bekliyoruz.

Ayvalık Satranç Spor Kulübü

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir