Kulüpler Şampiyonası – Ödül Töreni

h aber IMG 1747

Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası ödül töreni Denizli Pamukkale Üniversitesi Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda saat 17.00’da gerçekleşti.

Törende söz alan Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, başta Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu olmak üzere tüm yönetime ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Satrancın gün geçtikçe güçlendiğini belirten Tulay, Türkiye Kulüpler Şampiyonası’nda ilk üçe girerek önümüzdeki sezon Türkiye İş Bankası Satranç Ligi’nde mücadele edecek takımları tebrik etti. Tulay, bu sene Türkiye Kulüpler Şampiyonası’nda ilk yirmi dörtte yer alan takımların kurulacak ikinci ligde yer alması ile satranç için daha da güçlü bir adım atıldığını söyleyerek, tüm katılımcılara sevgi ve selamlarını iletti.

Tulay’ın ardından söz alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, tüm satranç ailesine teşekkürlerini iletti. Böyle kaliteli bir ekip ile satrançta pek çok başarıya imza atılacağına inandığını söyleyen İbanoğlu, şampiyonaya katılan tüm sporcuları tebrik etti.

Dereceye giren sporcuların ve takımların ödülleri, Ahmet İbanoğlu, Gülkız Tulay, TSF Başkan Vekili Prof. Dr. Yusuf Doğruer, Asbaşkan Aşkın Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Haşıloğlu, Nihal Duman ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Olgun Kulaç tarafından verildi.

IMG 1547
 Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay
IMG 1571
 Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu
IMG 1579
Turnuva Başhakemi Atilla Gürmen – Gülkız Tulay
IMG 1601
 16 Yaş Altı Kadın Masa Dereceleri
IMG 1612
 16 Yaş Altı Genel Masa Dereceleri
IMG 1620
 Genç Masa Dereceleri
IMG 1631
 Kadın Masa Dereceleri
IMG 1638
 Genel Masa Dereceleri
IMG 1670
 Kulüpler Şampiyonası Üçüncüsü Türk Hava Yolları Spor Kulübü
IMG 1707
 Kulüpler Şampiyonası İkincisi Antakya Belediye Gençlik Spor Kulübü
IMG 1740
Külüpler Şampiyonu Deniz Su Aquamatch Gençlik Spor Kulübü
IMG 1747

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir